O Nas

Sklep Style To Go

Kim jesteśmy?

Cześć!  Cieszymy się niezmiernie, że trafiłeś do naszego sklepu internetowego z dodatkami do ubioru dla mężczyzn.  Sklep Style To Go to biznes rodzinny. Nasz sklep prowadzimy od 2013 roku. Nie jesteśmy korporacją ani wielką firmą z branży odzieżowej jakich mnóstwo na rynku. Jesteśmy po prostu entuzjastami mody męskiej oraz fotografii, w szczególności fotografii produktowej. Większość zdjęć, które znajdziesz na stronie oraz na platformach social media, wykonujemy samodzielnie.

Bardzo precyzyjnie dobieramy asortyment do naszego sklepu. Produkty, które tutaj znajdziesz, to modne i kolorowe dodatki do stroju męskiego. Co więcej, są one również w przystępnej cenie. Nie chcemy, abyś wydawał fortunę, aby dobrze wyglądać. Część produktów sami wykonujemy m.in. poszetki i muchy. Sami wybieramy najwyższej jakości materiały. Dzięki temu produkty są w limitowanych seriach. Druga grupa produktów to dokładnie wyselekcjonowane produkty innych znanych marek (Beltology, Sammy Icon, The Tie Bar), które wybraliśmy ze względu na wysoką jakość i oryginalność.

Skąd pomysł na sklep?

Przyjęło się, że jeśli mężczyzna nosi skarpety, to tylko czarne. Jeśli kupuje krawat to tylko gładki, a jak wybiera majtki to tylko tradycyjne slipy w dodatku mało sexy. Dlaczego? Bo tak mama kupowała, bo tak było od lat, bo tak…  Dlatego powstał sklep Style To Go.  Sklep z modnymi, kolorowymi dodatki, które dodają trochę luzu do stroju mężczyzny. 

Dlaczego warto wybrać nasze dodatki?

Każdy mężczyzna ubierze nasze dodatki.

Nasze kolorowe dodatki do stroju są dla każdego mężczyzny bez względu na wiek.

  • Są dla męża, taty i synka, chłopaka, brata i znajomego.
  • Są dla mężczyzn, którzy chcą świetnie i modnie wyglądać. Jednak przesadna elegancja nie jest w ich stylu.
  • Są dla tych, którzy szukają kompromisu pomiędzy klasyczną modą męską z górnej półki, a nudną modą z podwórka.

Masz pewność, że jest to sprawdzony produkt

Zanim produkty pojawią się w sklepie, testuje je nasza rodzina oraz znajomi. Zależy nam na tym, aby produkty były dobrej jakości i długo służyły. Dlatego nic nie pojawi się w sklepie, póki nie zostanie przez nas sprawdzone.

Nie wydajesz fortuny

Nie wydasz tutaj fortuny. Wszystkie dodatki są w przystępnych i rozsądnych cenach. Zależy nam na tym, aby mężczyzna świetnie wyglądał, nie wydając na to połowy pensji.

Dostajesz ładnie opakowane produkty

Dostajesz przesyłkę. Wyciągasz z niej dodatki i można je od razu wręczyć bliskiej osobie w prezencie. My pakujemy a Ty oszczędzasz czas.