Poszetka na ślub znajomego – jaką wybrać?

POSZETKA NA ŚLUB DLA GOŚCIA

Lato w pełni. A to oznacza, że sezon ślubny również. Panom, którzy wybierają na ślub w roli gościa, proponuję trochę zaszaleć i uzupełnić kieszonkę swojej marynarki poszetką. Poniżej przedstawiam propozycję poszetek, które idealnie nadają się na tą okazje.

NIEBIESKA POSZETKA NA ŚLUB

Kolor niebieski modny był w poprzednich sezonach. Również w tym sezonie jest kolorem wiodącym w modzie męskiej. W związku z tym, proponuję poszetkę w kolorze niebieskim z delikatnym wzorem, którą z powodzeniem można łączyć z beżem i szarościami.

POMARAŃCZOWA POSZETKA NA ŚLUB

Pomarańczowa poszetka to propozycja na osób, które lubią odważne, żywe kolory. Pan, który włoży pomarańczową poszetkę do kieszonki swojego garnituru z pewnością zwróci na siebie uwagę.

SZARA POSZETKA NA ŚLUB

Szary to tuż obok białego i czarnego jeden z najbardziej eleganckich kolorów w szafie męskiej. Dla panów, którzy chcą wyglądać wyjątkowo elegancko, proponuję szarą, jedwabną poszetka. Poszetka posiada delikatny połysk, co z pewnością podniesie formalność całej stylizacji.

Zapraszam również do przeczytania postu Poszetka na ślub dla Pana Młodego. I jeszcze jedno, proszę nie wybierajcie krawata i poszetki w tym samym wzorze i kolorze. Partnerka nie zniosłaby tego. Udanej zabawy z poszetką w kieszonce życzę.

Paweł

Widziałeś nasz najnowszy filmik promocyjny o Janku, któremu od dawna podoba się Ania, ładna i elegancka koleżanka z pracy?

0 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*