Pomysły na niezapomniany wieczór kawalerski :)

Jeszcze parę lat temu niewiele było firm na rynku z ofertą zorganizowania wieczoru kawalerskiego. Teraz jest w czym wybierać! Przekonałem sie o tym, przeglądać internet. Niedługo będę organizował kawalerski znajomego i już teraz rozpocząłem poszukiwania atrakcji na ten wyjątkowy wieczór. Oferta jest bardzo szeroka i interesująca. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Parę propozycji do rozważenia opisałem poniżej. Piszę „do rozważenie”, bo pamiętajmy, że planując wieczór kawalerski, trzeba uwzględnić gust pana młodego oraz zasobność porfela zaproszonych gości. Zazwyczaj to znajomi pana młodego płacą za cały imprezę.

Z body sushi w roli głównej

Body sushi to niesamowicie oryginalny pomysł na wieczór kawalerski. Japońska kuchnia podana wprost na tacy – tj. na ciele nagiej kobiety. W Japonii jest to sztuka, natomiast na świecie body sushi jest częścią wystawnych przyjęć. Niektórzy powiedzą, że to szokujące i dość prowokacyjne. A czego więcej potrzeba na wieczór kawalerski? Będą tutaj unikalne przeżycia kulinarne, smak erotyki i piękne ciało kobiety. Jak dla mnie opcja bomba.

Dla fanów gorących (i rozebranych) kobiet

Jednym z najbardziej popularnych, wręcz oklepanych pomysłów na wieczór kawalerski jest wyjście do klubu Go Go. Punktem głównym wieczoru jest striptizerka lub też popularny ostatnio Lesbian Show, a cały wieczór jest okraszony dużą ilością alkoholu. Czy na pewno chce tego przyszły pan młody? Zanim organizator wieczoru (a zazwyczaj jest to świadek) zdecyduje się na „tą gorącą” opcje, warto skonsultować się z panem młodym. Nie każdy lubi, kiedy skąpo ubrana kobieta (która wcale nie musi być w guście pana młodego) wije się, kładzie się i wiadomo jakie jeszcze rzeczy robi. A wszystko to w obecności wstawionych kumpli, którzy mają z tego dobrą zabawę.

Dla lubiących adrenalinę

DTV Shredder to pełna adrenaliny jazda za „jedyne” 200 zł od osoby. Takiej atrakcji niewielu z zaproszonych na wieczór kawalerski gości, miało dotychczas okazję doświadczyć w życiu. 8 godzinna jazda pojazdem terenowym to atrakcja dla tych, którzy lubią szybką jazdę w ekstremalnych warunkach, po piasku, wydmach czy też wyboistych drogach. Brzmi naprawdę interesująco. Nasuwa się tylko jedno pytanie. Czy po 8-miu godzinach takiej esktremalnej i wyczerpującej jazdy, będziecie mieć jeszcze siłę i ochotę na dalszą imprezę przy czymś mocniejszym? 😉
PS: Jeśli nie DTV Shredder, to może rafting. Opcja dla tych, którzy lubią sporty wodne.

Coś dla ciała i męskiej duszy

Zazwyczaj to panie robią sobie wieczór czy też spędzają dzień w spa w ramach panieńskiego. W internecie można również znaleźć wiele ofert tego typu skierowanych do panów. Zabiegi pielęgnacyjne, masaże, sauny czy też jaccuzi – strefa relaksu może spodobać się panu młodemu bardziej niż wiele innych, popularnych opcji wieczoru kawalerskiego. Może ktoś z Was zapytać, a gdzie jakiś akcent erotyczny? Żaden problem. Niektóre oferty można spersonalizować i dodać opcję masażu erotycznego, który z pewnością zadowoli wszystkich uczestników imprezy.

Może masz jakieś inne pomysły na wieczór kawalerski? Koniecznie napisz w komentarzu pod postem. Przyznam, że trochę wypadłem z obiegu (na ostatnim kawalerkim byłem parę lat temu). Chętnie usłyszę co teraz na czasie 🙂 i czym mógłbym zaskoczyć mojego znajomego-przyszłego pana młodego.

Źródło zdjęć: ausextreme.com; marcinszymanski.com; s-media.com; thespaoflosgatos.com; mtlblog.com

0 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*