Jaką muchę wybrać na studniówkę?

Mucha na studniówkę? Why not 🙂

Studniówka to wielkie wydarzenie w życiu człowieka. Na ten wyjątkowy wieczór panowie zamieniają jeansy i t-shirt na coś zdecydowanie bardziej eleganckiego 🙂. Może to być smoking lub elegancki, gładki garnitur. Warto również pomyśleć o dodatkach, które będą dopełnieniem męskiego ubioru. Jednym z nich będzie mucha – jeden z najmodniejszych dodatków w tym sezonie tuż obok poszetekGorąco zachęcam, aby na ten wyjątkowy wieczór zamienić tradycyjny krawat na muchę. Pytanie tylko jaką muchę wybrać na studniówkę, aby świetnie się zaprezentować.

W skrócie o czym warto pamiętać …

 • Na studniówkę należy ubrać się elegancko.
 • Podstawa to dobrze skrojony garnitur.
 • Na studniówkę można wybrać smoking.
 • Pamiętaj o muszce/krawacie, poszetke i zegarku.
 • Wybór dodatków zależy od gustu i stylu.
 • Jaką muchę wybrać na studniówkę?

  Jest kilka opcji. Wszystko zależy od gustu i modowych preferencji. Najważniejsze jest to, aby wyglądać elegancko. Podstawą jest dobrze skrojony garnitur wykonany z lekkiego materiału dobrej jakości. Całość powinna być uzupełniona o modne dodatki tzn. muchę i poszetkę.

  [Zobacz całą kolekcję poszetek i muszek męskich]

  Propozycja #1 – Czarna mucha do smokingu

  Jeśli lubisz wykwitną elegancję, a studniówka odbywa się w bardzo ekskluzywnym lokalu, namawiam na smoking. Jest to niezwykle wytworny strój noszony wieczorową porą. W tym przypadku mucha na studniówkę powinna być czarna, a całość najlepiej uzupełnić o białą poszetkę.

  Propozycja #2 – Srebrna mucha na studniówkę

  Studniówka odbywa się w okresie karnawału czyli możemy błyszczeć i świecić się :). W związku z tym można pokusić się o uzupełnienie klasycznego, granatowego garnituru o dodatki z lekkim połyskiem a nawet brokatem! Panów namawiam do założenie srebrnej muchy oraz srebrnej poszetki z delikatnym wzorem.

  Propozycja #3 – Oryginalna mucha na studniówkę

  Propozycja dla osób, które lubią nieco wyróżnić się z tłumu. W takim przypadku warto poeksperymentować z muchami w różnorakie wzory i kolory. Proponuję czarny garnitur uzupełnić oryginalną muchą w krateczkę oraz poszetką, która będzie świetnie kolorystycznie korespondować zarówno z muchą jak i kolorem koszuli.

  Tylko nie rób „tego”

  Jeśli zdecydujesz się założyć muchę, proszę nie dobieraj jej pod kolor sukienki partnerki. Niektórzy tak robią, aby podkreślić, że są razem na imprezie. I niestety jest to jeden z najczęstszych błędów modowych. Ty tego nie rób! 🙂

  Życzę udanej zabawy studniówkowej z muchą pod szyją oczywiście.

  Paweł

  0 komentarzy

  Odpowiedz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *