Jak zorganizować wieczór kawalerski – ABC kawalerskiego

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Pamiętacie lekką i przyjemną komedię „Kac Vegas” z B. Copper’em w roli głównej? Czterech przyjaciół spędza wieczór kawalerski w Las Vegas. Impreza jest wyjątkowo ostra. Następnego dnia budzą się i nie pamiętają co robili poprzedniej nocy, a co więcej nie ma wśród nich pana młodego, który przepadł bez wieści.
Ten film to nie żadna przestroga. Wiadomo zabawa podczas wieczoru kawalerskiego musi być przednia i wyjątkowa. Jednak organizując wieczór kawalerski, warto pamiętać o kilku kwestiach. Dlatego też dzielę się dziś z Wami kilkoma radami, jak zorganizować wieczór kawalerski, aby pan młody dobrze go wspomniał, pamiętał (chociażby częściowo) i raczej obudził się po nim we własnym łóżku 😉 .

Tak jak chciałby przyszły pan młody

Wieczór kawalerski jest organizowany dla przyszłego pana młodego, więc niech będzie na jego zasadach. Jeśli pan młody nie ma ochoty na wyłuzdane, erotyczne rozrywki, to darujmy sobie takie przyjemności jak striptizerki czy lesbian show. Planując organizację wieczoru kawalerskiego, nie trzeba od razu ujawniać wszystkich szczegółów wieczoru. Niech coś pozostanie niespodzianką. Jednak warto wstępnie ustalić z panem młodym ogólny charakter imprezy.

Z kim imprezować

Na pewno warto wcześniej ustalić z panem młodym listę zaproszonych gości, aby nie było zaskoczenia. Chyba nikt nie chce zobaczyć na swojej imprezie „niewygodnych znajomych” (byłego chłopaka przyszłej żony). Również odradzałbym dużą ilość osób na imprezie. Może to okazać się problematyczne pod względem logistycznym.

Z kobietami czy bez

Warto dopytać się przyszłego pana młodego, czy chciałby, aby płeć piękna była na wieczorze kawalerskim. A jeśli tak, to mniej więcej w jakim charakterze i jaką miałaby pełniłć rolę ;-). Nie każdy mężczyzna chce, gdy jakaś obca kobieta (która wcale nie musi wcieleniem piękna) wiła się, eksponowała swoje wdzięki, kusząc pana młodego. A wszystko to w obecności jego kumpli, dokumentujących całe zdarzenie.

 

 

Ze zdjęciami i facebookiem

Robienie zdjęć i nagrywanie filmików pozostawmy na inne okazje. Wieczór kawalerski to ma być impreza z dobrymi kumplami i wcale nie trzeba jej dokumentować dla potomnych, a szczególnie przyszłej żony. Nikogo nie powinno również skusić wrzucenie fotek czy też filmów na facebooka, instagrama lub snapchata. Cały świat nie musi wiedzieć, co robicie tego wieczoru i jak rewelacyjnie bawicie się.

 

Co trzeba (za)pamiętać

Nie stawiajmy sobie za cel, że trzeba szybko upić pana młodego, aby ten wieczór udał się. Chyba żaden pan młody nie chciałby zakończyć swojego wieczoru jeszcze przed północą (chociaż nad ranem to już brzmi lepiej) i obudzić się następnego dnia z kacem gigantem, nie pamiętając nic.

A kto dziś płaci

Zwyczajowo koszty wieczoru kawalerskiego pokrywają koledzy pana młodego. Tak się przyjęło. Chociaż coraz częściej pan młody chce mieć swój wkład finansowy i płaci np. za alkohol. Organizująć wieczór kawalerski, warto upewnić się, czy kwota, którą musi wydać każdy zaproszony znajomy nie jest za wysoka. Nie każdy ma ochotę wydać parę dobrych „stówek” na jeden wieczór.

Udanej zabawy.

Paweł

Źródła zdjęć: menelwena.tumblr.com; blog.cookingchanneltv.com

0 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*