Jak ubrać chłopca na ślub? Zestaw navy blue

Czy ktoś może być lepiej ubrany niż pan młody? 

To dość przewrotne pytanie i odnosi się wyłącznie do grona męskiego. Nie dotyczy płci pięknej, bo oczywiste jest, że tutaj bezapelacyjnie wygrałaby panna młoda. A więc moi drodzy, czy ktoś może być lepiej ubrany od pana młodego? Oj może, może.

Klasyka klasyką i pan młody nie ma sporego wyboru przy kompletowaniu ubioru na swój ślub. Zazwyczaj kieruje się zasadami klasycznej elegancji . Natomiast gość ma większe pole do popisu i może sobie pozwolić na znacznie więcej, szczególnie jeśli jest to ten najmłodszy gość weselny 🙂 .

Jak ubrać chłopca na ślub?

Dziś przygotowałam zestaw ubrań dla małego dżentelemena, który wybiera się na ślub. Ubranie dla chłopca na ślub wcale nie musi być nudne. The sky’s the limit jak mówi angielskie przysłowie. Małego dżentelemena nie ogranicza ani klasyka w modzie ani kolorystyka. Przy kompletowaniu ubrania dla chłopca można sobie pozwolić na bardzo wiele pod względem kolorystycznym. Ważne, aby całość miała spójny charakter. Prezentowany zestaw ubrań dla chłopca jest w tonacji granatowo-niebieskiej. Moje ulubione kolory jeśli chodzi o garderobę dużego dżentelemena, jak i małego.  Całość została nieco „rozweselona” kolorem różowym (lniana koszula). Jak wam się podoba?

Prezentowany zestaw składa się z:

Marynarka – Marryland
Koszula – H&M
Spodnie – No Name
Buty – Smyk
Mucha – Style To Go
Szelki – No Name
Kapelusz – Reserved

Wracając do pytania jak ubrać chłopca na ślub. Strój ma być przede wszystkim elegancki oraz wygodny, a materiały z których został wykonany, powinny być naturalne. Szczególnie jeśli ślub jest w letnich miesiącach. Warto uzupełnić strój malca o dodatki: muszkę lub krawat, kapelusik.

Powodzenie przy kompletowaniu ubioru 🙂 .

Ewa

 

0 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*