Jak nosić kolorowe skarpety na co dzień? 3 banalne zasady.

Jak nosić kolorowe skarpety męskie na co dzień?

Czy twoi kumple noszą kolorowe skarpety a ty jeden jeszcze nie? Może dostałeś parę wzorzystych skarpet od swojej dziewczyny, partnerki, żony (niepotrzebne skreślić). I nie bardzo wiesz jak dobrać do nich swój codziennego stroju. Jeśli tak, to ten wpis jest idealny dla Ciebie. Odkryj 3 banalne zasady jak nosić kolorowe skarpety na co dzień.

Zasada Numer 1

Pierwsza zasada to dobranie koloru lub wzoru skarpet do jednego z elementów stroju. Można dokonać wyboru pod kolor /wzór spodni, paska, krawata, poszetki lub koszuli. Zasada ta świetnie została ujęta poniżej. Niebieskie skarpety w pepitkę nawiązują do błękitnej koszulki polo.

kolorowe-skarpety-meskie-niebieskie

Zasada Numer 2

Druga zasada to propozycja dla osób nieco bardziej odważnych, które nie boją się bawić modą. Kolor skarpet powinien kontrastować z kolorystyką całego ubrania. Nie powinno być żadnych punktów styczności z resztą ubioru. Jak nosić kolorowe skarpety męskie, aby zwrócono na ciebie uwagę? No właśnie tak, jak na zdjęciu poniżej 🙂 W takich stylizacjach to właśnie skarpety najbardziej przyciągają uwagę otoczenia.

kolorowe-skarpety-meskie-www.fashionbeans.com

Zasada Numer 3

Czyli brak jakichkolwiek zasad 🙂 . Skarpety nie nawiązują kolorystycznie do żadnej części ubioru. Stanowią kontrastujący akcent w stosunku do reszty stroju. Każdy z pozoru nudny ubiór można ożywić. Panom ze zdjęcia poniżej świetnie to się udało dzięki kolorowym skarpetom.

kolorowe-skarpety-meskie-roznie

Skarpety męskie – czarne, brązowe czy kolorowe?

Odpowiedź jest prosta. Wszystkie :). W szufladzie trzeba mieć tradycyjne kolory skarpet, jak również wzorzyste, oryginalne skarpety. Na pewno przydadzą się.

Jeśli poszukujesz inspiracji jak dobrać jak nosić kolorowe skarpety, zobacz lookbook marki Sammy Icon oraz marki Many Morning, których skarpety dostępne są w naszym sklepie.

Powodzenia

Paweł

 

Źródła zdjęć: notinmycolour.com; amgalla.com; frescodaily.blogspot.com; fashionbeans.com; thomaspink.com; lafashiondistrict.blogspot.com

 

 

0 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*